Sistem Yazılım Kimdir ?

Sistem Yazılım sadece otomotiv sektörüne özel çözümler üreten 2012 yılında kurulmuş olan konusunda uzman bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de otomotiv yedek parça piyasasında hizmet vermiş ve vermekte olan yedek parça firmalarının büyük çoğunluğunda Sistem Yazılım ürünleri kullanılmaktadır.

Otomotiv yedek parça yazılımı konusunda 20 yıllık bilgi birikimini elinde bulunduran Sistem Yazılım, bugüne dek çalıştığı otomotiv yedek parça firmaları ve bu firmaların

ürünlerini satan 20.000’i aşkın otomotiv yedek parça satıcılarına destek ve hizmet vermiş olup halende vermeye devam etmektedir.

Sistem Yazılımın özel üretmiş olduğu B2B, Depo Otomasyonu, Sanal Pos, E-ticaret, İhracat , Kampanya yönetimi, Katalog oluşturma ürünlerinin yanında server kurulum ve bakım hizmetleri, iş zekası çözümleri ve süreç yönetimleri, yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık gibi hizmetleri de uzman ekibi ile müşterilerine sunmaktadır.

Otomotiv yedek parça piyasası ile aynı dilden konuşabilmek , gerekleri ve ihtiyaçlarını çok çabuk kavrayabilmek , bu sektörde vermiş olduğumuz emeklerin bir ödülüdür.

Sistem Yazılım olarak  sektörün lider firmaları ile çalışıyor olmamız, otomotiv yedek parça alanındaki yazılım çözümlerinde ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir.  Sistem Yazılım sizlerden aldığı güçle sizlere, doğru yolda kılavuzluk etmeye devam edecektir.

Farklarımız

GÜVENLİK ve KARARLILIK
Sistem Yazılım kadrosu otomotiv yedek parça sektörünü ve bilişimi beraber takip eden bir ekiptir. İlk gün neler yapmak istediyse bugün yine aynı hedeflere, günümüz teknolojilerinin sağladığı avantajları da kullanarak, hem daha hızlı yol almaktadır, hem de çekirdek kadrosu ile yıllardır sağladığı güvenliği aynı şekilde devam ettirmektedir.
SİSTEM YAZILIMIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ
Bağımsız bir yazılım kurumu olarak, sektördeki en önemli ve birbirine rakip firmalara aynı anda hizmet verebilmiştir. Bu süreçlerde hem teknolojik olarak, hem de ahlaki açıdan edindiği bilgilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlayabilmiştir. Çalışmalarımızda ve Projelerimizde ; programların ve sistemin tüm geliştirme, barındırma, internet erişimi, güvenlik, sistem analizi, yazılım, kodlama, destek ve eğitimleri baştan uca tarafımızdan oluşturulur ve teslim edilir.
SİSTEM GÜVENLİĞİ
• Sistem, Sistem Yazılımın kendi DataCenterında barındırdığı, üst düzey güvenlikli, veri barındırma ve işleme sistemlerinde çalışır. Dolayısı ile, sistemin firmalara açısından, sunucu barındırma, internet hattı kiralama, bakım, destek gibi maliyetleri sıfırlanır.
• Sunucular üzerinde tüm bilgiler anlık backup sistemi ile koruma altındadır.
• Yazılım Microsoft Windows işletim sistemi ve Microsoft SQL database ile çalışır.
• Bütün bunlar, firmaların, donanım, yazılım, database lisansı, internet bağlantı ücretleri gibi bilgi teknolojilerinin gerektirdiği tüm giderlerini minimuma indirger.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ ?

Maliyetlerin arttığı, karlılığın ise son derece azaldığı günümüzde işletmelerin en doğru yapabilecekleri kendi işletmeleri ile ilgili süreçleri hızlı ve doğru analiz edebileceği çözümleri kullanmak olacaktır.

Tam da bu noktada Sistem Yazılım olarak işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yazılım çözümleri sunmaktayız.

Deneyimli Ekip
Sistem Yazılım 2012 yılından bu yana sektörde yazılım geliştirmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile sizler için en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlar.
Hızlı Başlangıç
Sistem Yazılım, deneyimli ve uzman mühendisleri ile projenizi en doğru şekilde analiz ederek, projenizi en hızlı şekilde hayata geçirir.
Özen Gösteririz
Proje analiz / implementasyon ve destek süreçlerinde müşterilerimiz ile empati yaparak hizmet veririz.
Özelleştirilebilirlik
Sunduğumuz tüm çözümleri isteğinize göre özelleştirebilir. Tamamen size ve isteklerinize özgü hale getirebiliriz.
Yaratıcı Düşünürüz
Talep ve isteklerinizi dinleyerek yepyeni ve gelişime açık fikirler ve tasarımlar üretiriz.
Çözüm Odaklıyız
Analiz ve çalışmalarımızda ortaya çıkan tüm sorun ve problemlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiriz.
En Son Teknoloji
Sistem Yazılım, geliştirdiği tüm yazılımlarda en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.
Yüksek Performans
Sistem Yazılım ürünleri, yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, ve kullanıcı dostu özelliklerine sahip bir yapıya sahiptir.
Kullanıcı Dostu
Sistem Yazılım, geliştirdiği tüm özel yazılım geliştirme uygulamarın da kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanabilirlik ilkesini benimsemiştir.

Hizmetlerimiz

01
VERİTABANI İŞLEMLERİ, İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ VE SÜREÇ YÖNETİMLERİ
Başlarda işlerin bugünlere geleceğini kestirmenin güç olduğunu biliyoruz. Verilerinizi sorun olmaktan çıkarıp en önemli silahlarınız haline getiriyoruz.
02
EĞİTİM, DANIŞMANLIK HİZMETİ
Firmanızda ki ihtiyaçlara yönelik yazılım danışmanlığı konularında aksama olan noktaları tespit ederek düzenleme önerileri sunuyor ve istenirse yazılım geliştirme çalışmalarını yapıyoruz.
03
ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİ
Özel yazılım geliştirme çözümleri, mobil yazılımlar ve masaüstü yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkân tanımaktadır.

B2B, E-TİCARET, DEPO YÖNETİMİ, TAHSİLAT, CRM, MÜŞTERİ YÖNETİMİ VE ÇOK DAHA FAZLASINI ÜCRETSİZ OLARAK KEŞFEDİN!