Yedek Parça Satışı Yapan Firmalara Özel Satış ve Operasyon Programı

Türkiye’de 2012 yılından beri, sayısız yedek parça firması, onbinlerce yedek parça satıcısına hizmet vermekte olan Sistem Yazılımın klasiği..

Yedek parça satışı yapan firmaların; satış ve bayi otomasyonunu sağlamaya yönelik tasarlanmıştır. Satış ve sipariş yönetimi, ürün ve stok yönetimi, sevkiyat yönetimi, depo operasyon süreçleri, sanal pos ve tahsilat yönetimi, crm, pazarlama gibi işlemlerinin yürütülmesi ve takip edilmesini sağlayan; ERP, tedarikçi gibi farklı entegrasyon süreçlerinin de dahil edilebildiği tam kapsamlı otomasyon sistemidir.

B2B ÖZELLİKLERİ;

ARAMA MOTORU

Türkiyenin En Esnek ve en hızlı Arama MOTORU

Gelişmiş arama kriterleri sunan, herşeyi tek arayüzde toplayan, çok yönlü arama motoru sistemi sayesinde müşterileriniz aradığı ürüne milisaniyeler içinde ve doğru bir şekilde ulaşırlar.

B2B ÖZELLİKLERİ;

ÖDEME

Bankalar ve Ödeme Kuruluşlarına Tek Tuşla Entegre Olun, Oturduğunuz Yerden Ödeme Almanın Keyfini Sürün

Sistem Yazılım Türkiye’deki tüm banka sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır.

Müşterilerinizin kullanımı için geliştirilmiş olan sanal pos ve 3D Güvenlik ödeme sistemiyle, dilediğiniz bankaları tek çekim ve taksitlerine farklı kurallar tanımlayıp devreye alarak anlık değişiklikler ve kampanyalar yapabileceğiniz yönetim paneli sayesinde tahsilat takibi artık çok kolay!

B2B ÖZELLİKLERİ;

ENTEGRASYON

PARTNER MARKA UYGULAMAMIZ İle Anlaşmalı Olduğunuz Tedarikçi veya Yedek Parça Firmaları ile Web Servis Entegrasyonu sağlıyoruz

Partner Marka uygulamamız ile anlaşmalı olduğunuz tedarikçi veya yedek parça firmalarından almış olduğunuz web servis şifreleri ile stok ve fiyat bilgilerini otomatik entegre edebilirsiniz, böylece B2B programınız üzerinden ofisinizde, müşterilerinizde, web siteniz de veya Pazar yerlerinde aynı anda satış yapabilirsiniz.

B2B ÖZELLİKLERİ;

ÜRÜN YÖNETİMİ

KAPSAMLI STOK YÖNETİMİ İLE HAYALLERİNİZİ DE İŞİNİZİ DE SINIRLANDIRMAYIN

Kapsamlı stok yönetimi sayesinde yüzbinlerce ürünü tek seferde oluşturabilir veya ERP programınızdan otomatik entegre edebilirsiniz.

Sisteme tanımlamış olduğunuz ürünlerin OEM kodlarını, Referans Bilgilerini, Rakip kodlarını, Eşdeğer ürünlerini, Üretici kodlarını, detaylı ürün açıklamalarını, uyumlu araç marka ve model bilgilerini, marka detaylarını, iade koşullarını, teknik ürün bilgileri ve görsellerini çok hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

B2B ÖZELLİKLERİ;

ERP ENTEGRASYONU

ENTEGRASYONDA MÜKEMMELİYETİ YAKALAYIN

ERP programınıza tam otomatik entegrasyon ile tüm süreçlerinizde mükkemeliyeti yakalayın!

B2B ÖZELLİKLERİ;

KAMPANYA SİSTEMİ

KAMPANYA VE ÖDÜL PROGRAMIMIZ İLE HEM MÜŞTERİ SADAKAT ORANLARINIZI  HEM DE SATIŞLARINIZI ARTTIRIN

Müşterilerinize ve satış kanallarınıza özel; stok, müşteri, lokasyon, depo, marka gibi kriterler ile koşullarını kendiniz belirlediğiniz kampanyalar oluşturabilir veya müşterilerinizin yapmış olduğu satışlarından hediye puan verebilirsiniz. Müşteri bazlı özel kampanya oluşturabileceğiniz gibi özel fiyat politikası da belirleyebilirsiniz.

B2B ÖZELLİKLERİ;

REKLAMLAR

KAPSAMLI REKLAM YÖNETİM PANELİ İLE B2B MAĞAZANIZI ZENGİNLEŞTİRİN

B2B içerisinde bulunan reklam alanları ve anlık mesaj gönderme özellikleri sayesinde müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları hızlı ve rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

B2B ÖZELLİKLERİ;

CARİ VE HESAP TAKİBİ

CARİ YÖNETİMİ EKRANI İLE KONTROL SİZDE

Carilerin görmesini istediğiniz stok kartlarını, iskonto oranlarını, fiyatları, stok bilgilerini, depo bilgileri, kampanyaları, minimum sipariş tutarlarını ve bakiye sepetlerini panelinizden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ERP programınız üzerinden carinize tanımlamış olduğunuz ödeme ve risk limitlerini B2B programı ile tam entegre çalıştırabilir ve raporlayabilirsiniz.

ÇOK DAHA FAZLASI VE SİZE ÖZEL DEMO SUNUMUMUZ İÇİN HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

0850 242 0 444